Код товара: 066918

Philips MultiLife Ni-MH R6 (2300mAh) 4шт фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Philips MultiLife Ni-MH R6 (2300mAh) 4шт фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

ТипAA
Тип электролитаNi-MH
Емкость2300mAh
Напряжение1.2V
ТипAA
Тип электролитаNi-MH
Емкость

2300mAh

Напряжение

1.2V

Кол-во в упаковке4 шт
Гарантия6

Описание

Аккумуляторы самого востребованного типоразмера и мощности, которые не имеют эффекта памяти, обеспечивают стабильный уровень заряда на протяжении до 1000 циклов перезарядки. Экологически безопасны - не содержат кадмия и ртути.

Отзывы о товаре

avatar
Дуже дякую..... Дуже хороші батарейки)

Достоинства: Добре тримаються...скоро не сідають

Недостатки: Жалко що не вічні )

avatar
Та ні, шановний Менеджер, питань про блістер? чи про кількість аккумуляторів в мене не було, бо зрозуміло з замовлення, що ціна була за блістер, а саме за 4 акумулятора. Питання в іншому - ви були не готові мені продати ці батарейки за старою ціною, вважаю такими діями ви вводите в оману покупців. На Вашому місці треба було б відпустити товар за вказаною ціною на момент подачі заявки мною, та не розмінюватися за ту різницю в 100 грн. Бо справа полягає не в тому скільки ти заробиш, а скільки не втратиш... Я особисто не винен в непрацездатності вашої системи зміни цін на сайті, мав надії на цю покупку, та поніс моральне невдоволення від того, що мене практично ошукали, чи не так? Буду особисто задоволений і не матиму ніяких претензій, якщо Ви таки перегланете моє замовлення №1400849 бо за Ваші помилки не мають відповідати Ваші клієнти.
avatar

Заказанный Вами товар 03.01.2015 20:30: - Philips MultiLife Ni-MH R6 (2300mAh) 4шт[1шт.] ................. 97 грн (1шт. - 97 грн) Сумма: 97 грн Стоимость доставки: 35 грн Общая сумма: 132 грн Наш оператор свяжется с вами в ближайшее время для уточнения деталей, Спасибо ! Зв,язалися зі мною операторі і повідомили, що моє замовлення вони не можуть виконати так як ціна на момент замовлення була не актуальна!!! Шановні так просто не робиться - якщо ви приймаєте замовлення то повинні виконувати свої обов,язки! А змінювати вартість товару коли людина вже замовила і їй присвоєно номер замовлення .... Навчіться працювати бо таке ставлення до покупців м,яко кажучи підриває Ваш авторитет.

avatar

Доброго дня Роман. Дана ситуація дійсно була ( Справа в тому що частина постачальників вказує нам ціни за блістер, частина вказує ціну за 1шт, але продає лиш блістерами. Так як ціна на сайті формується роботом, він не може передбачити, що ціна вказана на 1шт, тому бувають такі проблемні ситуації з замовленнями. Приносмо свої вибачення, будемо намагатись контролювати ціни ефективніше. З повагою команда Дешевше.

avatar
Я так понял что цена за одну штуку указана???
avatar
Спасибо за замечание. Цену исправили за блистер (4 шт)
avatar
Ціна за блістер (4 шт)