Модель: ARU-02

Код товара: 151893

Kvant-Efir ARU-02 White фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Kvant-Efir ARU-02 White фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Kvant-Efir ARU-02 White фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Kvant-Efir ARU-02 White фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

УсилениеКоэффициент усиления: 18 дБ Коэффициент шума усилителя: 1.5 дБ
Частотный диапазонДМВ 470...862 МГц (21...69 каналы)
Усиление

Коэффициент усиления: 18 дБ
Коэффициент шума усилителя: 1.5 дБ

Частотный диапазон

ДМВ 470...862 МГц (21...69 каналы)

Размеры

Размеры: 215х205х70 мм
Вес: 520 г

Длина кабеля

10 м

Питание

5...9 В (от телевизора, цифровой приставки или отдельного адаптера)
Потребляемый ток: 40 мА

Тип принимаемого сигналаЦифровой/Аналоговый
Гарантия12

Описание

Оптимальный вариант для применения в помещениях с ухудшенными условиями приема Представлены два исполнения антенны - с компактной подставкой для размещения в помещении и комплектом крепления на стене (в помещении или снаружи) Антенны изготовляются с гибким тонким кабелем длиной 3м для комнатной и 10м для внешней. Может добавляться удлинитель Чрезвычайно проста в использовании. В отличии от других не требует точной настройки на источник сигнала

Отзывы о товаре

avatar
Після покупки цього агрегату був дуже розчарований. Хотів підтримати вітчизняного виробника, але дарма... Антена працює тільки з окремими виробниками телевізорів. З телевізорами Samsung не працює взагалі, оскільки потребує живлення 5v від телевізора. Згідно документації по даному девайсу, існує адаптер живлення якого у комплекті не має і докупити такого теж немає де. (у Львові точно). Товар повернув!!!
avatar
"як можна продавати антену без адаптера живлення (якщо такий є)?" - можна, адже параметри підсилювача підібрані так, щоб можна було б живити від тюнера, а таких користувачів більше, ніж щасливих володарів гарних тв. ))) "Для звичайного користувача виявляеться потрібно розбиратись з технічними характеристиками антени" - це правило стосується не лише антени, а й усіх пристроїв без виключення.
avatar
Ваш відгук про цей пристрій чисто суб'єктивний. У тому, що Вам не підійшла антена винен не виробник антени, а виробник телевізора, оскільки не заклав можливість виходу 5в на антенне гніздо ))). адаптер живлення справді існує і можна придбати за 70 грн. Проте цю антену можна живити й іншими джерелами на 5 - 9 в. і струмом понад 50 мА. Зрештою, у кого окремий тюнер - можна живити прямо від нього.
avatar
Цікаво якось получається, як можна продавати антену без адаптера живлення (якщо такий є)?! Крім того виробник телевізора Samsung весь модельний ряд 3 і 4 серії, про інші не знаю. Для звичайного користувача виявляеться потрібно розбиратись з технічними характеристиками антени щоб підібрати адаптер живлення? Це ви маєте на увазі? )))