Модель: ЕН-510

Код товара: 066369

Енергия ЕН-510 фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Енергия ЕН-510 фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

Типоразмер AA, AAA2-4
Тип аккумуляторовNiMH или NiCd
Время полной зарядкизарядка от 4 часов
Зарядный токAA/AAA 500/300 mA
Типоразмер AA, AAA

2-4

Тип аккумуляторов

NiMH или NiCd

Время полной зарядки

зарядка от 4 часов

Зарядный ток

AA/AAA 500/300 mA

Напряжение питания

входящее напряжение АС АС 220V/50Hz 6,6W
выходящее напряжение 2,4 V/5,6 - AA 500 mA
2,8 VA (max) AAA 300 mA

Индикация

LED-индикаторы 2 шт.

Безопасность

функция разряда
функция контроля dV (напряжения)

Дополнительно

функция разряда
функция контроля dV (напряжения)
два независимых канала заряда

Описание

Универсальное ЭЗУ "Энергия" ЕН-510 предназначено для зарядки 2 или 4 аккумуляторов размеров АА или ААА технологии NiMH или NiCd.

Отзывы о товаре

avatar

Подскажите куда я могу обратиться по данной проблеме в городе Кременчуг Полтавской области . с ув Александр

avatar

Добрый день Александр. Попроьуйте обратиться в представительство марки Энергия по номеру телефона 8 (0482) 333-272 .

avatar

Добрый день ! Возникла проблема с зарядным устройством енергия ЕН 510 .При зарядке разряженных одновременно 4 аккумуляторов очень быстро может через 10 минут может через 5 минут загорается зелёный индикатор и уже не раз аккумуляторы перегревались .При переводе рычажка в положение зарядка двух аккумуляторов зарядка происходит намного дольше .Но и при этом наблюдается перегрев аккумуляторов и когда после загорания зелёной лампочки поменять местами аккумуляторы они продолжают зарядку .

avatar

Добрый день Александр. Вам нужно обратится в сервис марки Енергия. С уважением команда Дешевше.

avatar
Купив даний апарат , дуже задоволений. 1. Підняв батарейки які вже давно викинув 2. Дуже швидко заряджає (батарейки порядка 2700 мАh десь коло 4-х годин) а раніше я заряджав їх "наша сила" нс-101 більше доби З недоліків. 1 Не має докладної інструкції а лише коротка на упакуванні 2 дуже дрібні літери на панелі з індикаторами. Це призвело до того щзо я не зразу зрозумів як зарядка працює. Я помилково подумав що перший індикатор це індикатор першого каналу а другий другого каналу і що кнопка "розряд" має світитися жовтим. Насправді все не так. Перший з ліва індикатор це " Мережа" індикує що пристрій включений в електромережу. А слідуючий індикатор якраз і змінює свій колір. А от жовте його свічення в мене було оранжевим і треба було придивитися, щоб зауважити різницю між червоним свіченням 1-го індикатора "мережі" і жовтим свіченням 2-го індикатора "розрядка". З зеленим свіченням тогож індикатора проблем не було. При зарядці двох акумуляторів, я знайшов в неті, требеа використовувати перші два слоти з ліва. А все інше ніби зрозуміло.
avatar
Да, ще забув, жовта кнопка "розряд" взагалі не світиться. Це коли її нажати то 2-гий з ліва індикатор буде світитися жовтим(в мене оранжевим) при розрядці а потім переключеться на червоне свічення а при закінченні зщарядки переключається в зелене свічення.