Gunnar Office Anime Steel Blue фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Gunnar Office Anime Steel Blue

Модель:Код товара:217356
Отсутствует в продаже

Усиливают детализацию для более четкого и ясного зрения / Увеличивают зрительную выносливость / Уменьшают блики и зрительный шум / Понижают усталость глаз / Обеспечивают контрастность для продолжительной зрительной производительности

  • Гарантия / Сервис
  • обмен / возврат товара в течении 14 дней

КонфигурацияGunnar Office Anime Steel Blue


  • Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

Обсуждение Gunnar Office Anime Steel Blue

ОписаниеGunnar Office Anime Steel Blue

Стильні ігрові очки Gunnar Office Anime Steel Blue допоможуть легко впоратися з тривалими ігровими сеансами перед монітором. Незважаючи на невеликі розміри, ці ігрові очки поєднують в собі всі переваги технологій Gunnar i-AMP.

Комп'ютерні окуляри Gunnar оснащені спеціальним бурштиновим покриттям, завдяки якому досягається найкраща контрастність, зменшуються відблиски на моніторі і значно знижується рівень шкідливого впливу яскравого освітлення, яке, як правило, використовується в офісах. Окуляри Gunnar Office Anime Steel Blue оптимізовані для роботи з LCD моніторами, в приміщенні з обмеженим і флуоресцентним освітленням.

Лінзи окулярів виготовлені з запатентованого матеріалу з удосконаленою геометричною формою. Вони створені для використання на певному фокусній відстані від монітора, а також оброблені спеціально виготовленими оптичними просвітлюють фільтрами за технологією Gunnar i-AMP. Лінзи допоможуть у найкоротші терміни відчути перевагу в роботі за комп'ютером, а також значно поліпшити продуктивність під час роботи перед монітором.

ФОТОGunnar Office Anime Steel Blue

Отзывы оGunnar Office Anime Steel Blue


Войти
Свернуть панель