Модель: TD-W8951ND

Код товара: 067934

TP-Link TD-W8951ND фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
TP-Link TD-W8951ND фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
TP-Link TD-W8951ND фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

Тип оборудованияБеспроводное
Тип xDSLADSL
СтандартыIEEE 802.11b, IEEE 802.11g
Тип оборудованияБеспроводное
Тип xDSLADSL
Стандарты

IEEE 802.11b, IEEE 802.11g

Протоколы

PPTP, L2TP, IPsec, PPPoE, NAT, DHCP, VPN

Скорость передачи данных

до 150Mbps

Порты4 x 10/100 Мбит/с LAN (RJ45) 1 x DSL (RJ11)
Размеры

174 x 120 x 29 мм

Комплект поставки

Маршрутизатор TD-W8951ND
Внешний сплиттер
RJ-11 телефонный кабель
RJ-45 Ethernet-кабель
Руководство по быстрой установке
Компакт-диск с ПО
Адаптер питания

Гарантия12

Описание

Беспроводной маршрутизатор TD-W8951ND серии N от компании TP-LINK со встроенным модемом ADSL2+ и скоростью передачи данных до 150Мбит/с является решением 3-в-1, которое специально спроектировано как универсальное устройство для создания и обеспечения совместного высокоскоростного доступа к сети Интернет через проводную/беспроводную сеть. К данному устройству прилагается CD-диск с приложением Easy Setup Assistant, SPI и NAT брандмауэром, сервисом QoS и другими полезными функциями, которые помогут Вам легко установить беспроводную сеть, настроить ее безопасности и наслаждаться Интернет-серфингом, обменом файлов, VoIP-телефонией, а также потоковым аудио и видео.

Отзывы о товаре

avatar
Також брав для дому і також на "Телком". Усю квартиру і сходову клітку покрив на ура. Головне правильне розташування в місцевості йому знайти! Інтернет літає всюди. А для більшої зони покриття то і потужність передавача має бути відповідною (наприклад TP-Link TD-W8960N, або щось із cisco/linksys тоді вже)
avatar
Якшо я замовлю зараз модем він буде такий як на фото чи новіший вигляд???*ANGEL*
avatar
Дуже хороша модель. WI-Fi чудовий. За таку ціну, що ще потрібно. Працює з провайдером "Телком". Тільки він виглядає інакше ніж на фото. Інколи потрібно обновити прошивку, або навпаки зашити старішу, для вирішення проблем з Wi-Fi.
avatar
Встановлення просте - достатньо прописати логін та пароль, видані провайдером. Є диск та покрокова інструкція. А ось вай-фай розчарував. Налаштування проблем не створило - проблема у дуже слабкому сигналі. Через стінку у сусідній кімнаті сигнал падає наполовину, а через кімнату в третій - практично дорівнює нулю. З другого поверху, де стоїть апарат, на перший в кухню - нема сигналу взагалі. Може спеціалісти щось підкажуть? Канали міняв - не допомогло. Залишив на AUTO. Та й підключається через фай-фай лише мій смартфон.