Модель: WBV 3327 NF IX

Код товара: 157905

Whirlpool WBV 3327 NF IX фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Whirlpool WBV 3327 NF IX фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Whirlpool WBV 3327 NF IX фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

Типхолодильник с морозильной камерой
Размещениеотдельностоящий
Управлениеэлектронное
Общий объем352 л
Типхолодильник с морозильной камерой
Размещениеотдельностоящий
Управлениеэлектронное
Общий объем

352 л

Объем основной камеры

227 л

Объем морозильной камеры

125 л

Расположение морозильной камерыснизу
Характеристики

Потребление электроэнергии 0.89 кВт/24ч (327 кВт/год)
Автономное сохранение холода 12 час
Уровень шума 42 дБ
Хладагент R600a
Мощность заморозки 4.5 кг/cутки
Климатический класс N – нормальный умеренный климат, температура до 32 °C, T - сухой тропический климат, температура до 43 °C

Класс энергопотребления

А+

Количество компрессоров1
Оснащение

Холодильное отделение
Количество полок 4 шт. (и 4 в дверце)
Материал полок ударопрочное стекло
Полка для яиц, подставка для бутылок, зона сохранения свежести (отделение с регулируемой влажностью)
LED освещение, вентилятор
Морозильная камера
Количество секций 3
Форма для льда

Дополнительно

Антибактериальная защита
Возможность перевешивания двери
Регулятор влажности

Размеры

189.5х59.5х68 см

Вес

67 кг

Цвет

Нержавеющая сталь

Гарантия12

Описание

Класс энергопотребления А+: Холодильники Whirlpool c классом энергопотребления А+ потребляют на 25% меньше энергии, чем холодильники класса A, сохраняя окружающую среду и экономя Ваш бюджет! Антибактериальный фильтр Microban: Компания Whirlpool совместно с производителем антибактериальных средств Microban разработала систему фильтрации воздуха для защиты от бактерий Система 'No Frost Fresh Control': Whirlpool разработала 'Fresh control', новую технологию системы No Frost, которая постоянно контролирует уровень влажности в холодильнике для лучшей сохранности продуктов. Больше нет необходимости специально упаковывать продукты, они вдвое дольше останутся такими же свежими, как в день покупки. Система Multiflow Система Multiflow равномерно нагнетает холодный воздух по всему внутреннему пространству холодильника, гарантируя идеальные условия хранения продуктов. Технология 6-е чувство Интеллектуальные сенсоры измеряют и поддерживают температуру, восстанавливая её в 5 раз быстрее, чем в обычном холодильнике, тем самым обеспечивая наилучшие условия для более длительной сохранности продуктов.

Клас енергоспоживання А +: Холодильники Whirlpool c класом енергоспоживання А + споживають на 25% менше енергії, ніж холодильники класу A, зберігаючи навколишнє середовище та заощаджуючи Ваш бюджет! Антибактеріальний фільтр Microban: Компанія Whirlpool спільно з виробником антибактеріальних засобів Microban розробила систему фільтрації повітря для захисту від бактерій Система 'No Frost Fresh Control': Whirlpool розробила 'Fresh control', нову технологію системи No Frost, яка постійно контролює рівень вологості в холодильнику для кращого збереження продуктів. Більше немає необхідності спеціально упаковувати продукти, вони вдвічі довше залишаться такими ж свіжими, як в день покупки. Система Multiflow Система Multiflow рівномірно нагнітає холодне повітря по всьому внутрішньому простору холодильника, гарантуючи ідеальні умови зберігання продуктів. Технологія 6-е відчуття Інтелектуальні сенсори вимірюють і підтримують температуру, відновлюючи її в 5 разів швидше, ніж в звичайному холодильнику, тим самим забезпечуючи найкращі умови для більш тривалого збереження продуктів.

Отзывы о товаре

avatar
Так як ніде немає правдивих характеристик цього холодильника, то напишу те, що пише в документах до нього і те, що сам побачив після покупки. Об'єм основної камери: 223л. Об'єм морозильної камери: 97л. Технології 6-е відчуття - НЕМАЄ, вентилятор в холодильній камері включається кнопкою під вентилятором вручну. Після перевішування дверей для відкривання в іншу сторону, між дверима холодильної камери і самим холодильником зі сторони завіс утворився зазор 4мм. по всій висоті дверей, в інструкції про це ні слова, але цей ущільнювач легко витягається з дверей і після перекидання його верх ногами, встановлюється назад в двері, при цьому зазор зникає, все щільно прилягає. Думаю таке може статися в будь якому холодильнику, тому краще щоб ущільнювач був вставлений в паз, як в цій моделі, а не приклеєний. Великим плюсом цього холодильника є відсутність різкого запаху пластику, я передивився багато різних холодильників від різних виробників і Вірпул, по відсутності запаху, був одним з найкращих. Товщина дверей занадто велика, це краде вільний простір, можливо в морозильній камері це виправдано, але в холодильній камері двері в два рази товстіші ніж бокові стінки камери, логіка не зрозуміла, якщо це дизайнерський хід, то могли б хоч зсередини дверні полички зробити втопленими в двері.