Модель: MT18FM

Код товара: 147651

Miotex MT18FM Black фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua
Miotex MT18FM Black фото — интернет-магазин электроники Deshevshe.net.ua

Характеристики

Тип внешнего подключенияUSB
Тип внешнего подключенияUSB
Карта памяти

SD

Наличие встроенной памятиНет
Дополнительно

FM модулятор Miotex MT18FM, Читає MP3 з USB флешки та SD карт, підключається у розєм навушників, живлення від прикурювача, електронне табло, пульт, аудіо-кабель, передача звуку на FM радіо, чорний
Автомобільний модулятор - це пристрій 3 в 1. Модулятор читає і передає інформацію з аудіовиходу будь-якого плеєра, з карт пам'яті і флеш накопичувачів.

***Інструкція по експлуатації***
1. Підключіть FM-трансмітер до гнізда прикурювача.
2. Підключіть зовнішній пристрій, з попередньо записаними на нього МРЗ, WAV файлами до FM-трансмітера, використовуючи SD-слот, USB-порт або лінійний аудіовхід (за допомогою аудіокабеля).
3. Для включення FM-трансмітера натисніть і утримуйте кнопку включення (на пристрої або ПДУ).
4. Увімкніть автомагнітолу і виберіть режим радіо (FM-діапазони: 87,7-107,9 МГц), виберіть FM-частоту, яка збігається з FM-частотою, установленою на FM-трансмітері. Натисканням кнопки СН (на пристрої) або СН-/СН+ (на ПДУ) виберіть FM-частоту.
5. Для запам'ятовування FM-частоти на певному каналі виберіть відповідний канал з допомогою кнопок 0-9 та натисніть СН SET (на ПДУ).
6. Для вибору певної композиції натисніть кнопку з номером файлу (0-9) і кнопку PICK SONG на ПДУ.
7. Відтворення файлів здійснюється по порядку. Натисніть кнопку попередня або наступна (на пристрої або на ПДУ) для переходу до попередньої / наступної композиції.
8. Натисканням кнопки EQ на ПДУ ви можете міняти режими еквалайзера: Загальний • Класика • Рок • Джаз • Поп
9. Для збільшення / зменшення гучності натисніть кнопку VOL+ / VOL- на ПДУ.
10. Для зупинки відтворення або вимикання FM-трансмітера, натисніть і утримуйте кнопку включення, при цьому в пам'яті пристрою зберігаються обрані частота, номер відтворюваного файлу та рівень гучності.

Гарантия6

Описание

FM модулятор Miotex MT18FM, Читає MP3 з USB флешки та SD карт, підключається у розєм навушників, живлення від прикурювача, електронне табло, пульт, аудіо-кабель, передача звуку на FM радіо, чорний Автомобільний модулятор - це пристрій 3 в 1. Модулятор читає і передає інформацію з аудіовиходу будь-якого плеєра, з карт пам'яті і флеш накопичувачів.

Отзывы о товаре